Teqball pályázat és Teqball sport nap – 2020. február

Az Alapítvány céljaiban is megfogalmazottak szerint elkötelezettek vagyunk az állami gondoskodásban élő gyermekek sportolási lehetőségeinek bővítésében, illetve az egészséges életmódra való nevelésben. Ennek szellemében alapítványunk pályázatot hirdetett a budapesti gyermekotthonok között 10 darab Teqball asztal elnyerésére. Így 2020. február 23-án a budapesti Elek Gyula Arénában a Gattyán Alapítvány és a Teqball közös szervezésű élménynapot tartott, ahol a pályázatban nyertes otthonokat hívtuk meg egy mozgalmas sportnapra, hogy a Teqball profi trénereivel valamint a Ferencváros ladbarugó csapat profi játékosaival együtt próbálják ki az asztalon játszható különböző sportágakat.