RÓLUNK ÍRTÁK

Tévés interjú

Rekreációs és Szakmai Konferenciát tartott a Gattyán Alapítvány

Frisshirek.hu

Százmillió forinttal és maszkokkal, titokban segít a harcban Gattyán György Alapítványa

NLC.hu
Magyar-hosok.hu

A Gattyán Alapítvány nagy értékű informatikai eszközöket – laptopokat és PC-ket – adományozott az SZGYF fenntartásában működő gyermekotthonok lakóinak a digitális oktatás segítésére.

Szgyf.gov.hu

Országosan 60 Teqball asztallal segíti a harmadik leggazdagabb magyar, Gattyán György alapítványa a gyermekotthonokban élőket.

Forbes.hu
Szekesfehervar.hu
Borsodonline.hu
Cseppkő Gyermekotthoni Központ
Cseppgyermek.hu

Magyar filantrópok 2020 – az adományozás nem vagyon, hanem elhatározás kérdése

Forbes.hu
Bittermagazine.com

Már több mint 1 milliárd forinttal segítette Gattyán György a vírus okozta károk enyhítését.

Index.hu
Telex.hu
Itbusiness.hu
Uzletem.hu