GA szakmai konferencia – 2021. június

Az Alapítvány egy szűkkörű szakmai konferenciát szervezett, amelyen a gyermekvédelemben dolgozó intézményvezetők és szakmai vezetők vettek részt. A konferencia elsődleges célja, hogy a résztvevőkkel ismertesse az év eleji GA kutatás legfőbb feltárásait, melyet követően az e mentén megfogalmazott alapítványi programok kerültek ismertetésre. A javaslatok egyeztetésének célja, hogy az Alapítvány a lehető leghatékonyabb támogatást nyújthassa a gyermekotthonokban nevelkedő halmozottan hátrányos helyzetű gyermekek megsegítésében és elindítson, valamint teret adjon egy közös gondolkodásnak az állami, az egyházi és a civil szférában dolgozók között.