Kiemelt támogatói adomány – 2021. június

Kiemelt támogatóink nagyértékű adománnyal járulnak hozzá Alapítványunk munkájához. A támogatás termék, szolgáltatás vagy pénzadomány formájában is megvalósulhat. A társadalmi felelősségvállalás nemes cél, így mindig örömmel tölt el bennünket amikor ennek mentén újabb együttműködő és segíteni szándékozó partnerrel találkozunk.
Ezúttal a budapesti Gyöngyvirág gyermekotthonnak segíthettünk közös erővel, hogy megvalósulhasson intézményükben egy Teqball pálya létesítése, mely remek lehetőséget teremt a sportolás mellett, a közösségépítésben és az egészséges életmódra való nevelésben.
Ezúton is köszönjük a nagylelkű támogatást a Betonút Mester Kft. és Épület-Forma Kft.-nek, az összefogásukból megvalósult Teq pálya megépítését.